Linja te Rregullta Autobusi ne Itali dhe Gjermani

Agimi Travel
Duke kuptuar rendesine e te udhetuarit ne komoditet te plote, ju mundesojme te udhetoni drejt Italise dhe Gjermanise me autobusa te rinj dhe shume komod.

Agimi Travel posedon nje folte autobusash komod dhe modern me te cilet ju mund te udhetoni ne rehatine tuaj dhe te shijoni udhetimin tuaj drej mbi 23 destinacioneve te Italise dhe 10 destinacioneve te Gjermanise, ne 2 linja te ndryshme per secilin shtet; ku per ne Gjermani nje linje kryhet nepermjet Italise ne rruge detare dhe nje linje kryhet nepermjet Malit te Zi, Kroacise, Sllovenise e Austrise ne rruge tokesore.

Rezervo Tani Online

Autobusa me Qera per Udhetime Turistike

Agimi Travel
Per te gjithe te interesuarit, Agjensi Turistike, kompani, institucione apo individe te ndryshem qe deshirojne autobusa komod dhe te pershtatshem per turizem, tek ne do te gjeni floten qe ju nevojitet.

Autobusat e flotes tone jane te gatshem per cdo udhetim turistik pasi jane te pajisur me te gjithe mjetet dhe plotesojne te gjitha kushtet sipas standarteve Europiane, per tu perdorur ne udhetime turistike. Ju ofrojne komoditetin e nevojshem ju dhe klienteve tuaj. Cmimet, kushtet dhe standartet na bejne zgjedhjen tuaj te duhur.

Na Kontaktoni Per Me Shume Info

Bileta Avioni dhe Trageti

Agimi Travel
Duke qene nje agjensi turistike e mirefillte, ne ju ofrojme Bileta Avioni dhe Bileta Trageti me cmime konkuruese.

Ne, te Agimi Travel, jemi te dedikuar per tju ofruar sherbime cilesore me koston me te ulet te mundshme ndaj dhe biletat e avionit dhe biletat e tragetit qe mund tju nevojiten ne nje moment te caktuar, mund tja u ofrojme me profesionalizem. Keshtu, tek ne do te gjeni bileta avioni me te gjitha linjat ajrore ne te gjithe boten, si dhe bileta trageti me nisje nga Shqiperia dhe nga Italia.

Na Kontaktoni Per Me Shume Info

Paketa dhe Oferta Turistike

Agimi Travel
Deshironi te udhetoni per qellime turistike? Deshironi te dilni nga monotonia e nje fundjave? Nuk dini ku te festoni festat apo ku te kaloni muajin e mjaltit? Na kontaktoni dhe zgjidhjen ja u japim ne.

Stafi yne i specializuar ju ofron zgjidhje per cdo kerkese apo nevoje tuajen turistike. Ofertat dhe Paketat tona Turistike te larmishme dhe me cmime konkuruese do tju bejne te kaloni per mrekulli nje fundjave turistike kudo neper Europe me grupe te organizuara apo dhe ne menyre individuale; festat e shumta ti kaloni nen shoqerine e turisteve te tjere ne vende te ndryshme Europiane apo dhe me tej; muajin tuaj te mjaltit ne vendet me te bukura dhe ekzotike te botes.

Na Kontaktoni Per Me Shume Info

Rezervim Hoteli ne Gjithe Boten

Agimi Travel
Ne ju ofrojme dhe rezervime hoteli ne gjithe Boten, duke ju vene ne dispozicion nje platforme gjigande me mbi 285.000 hotele ne 190 shtete dhe 15.000 destiancione te ndryshme

Duke qene pjese e nje rrjeti global ofruesish hotelesh, ne ju mundesojme te rezervoni hotelin ideal per udhetimin tuaj te radhes, qofte ky udhetim per pune, biznes apo per turizem. Tek ne mund te zgjidhni ne morine e mbi 285.000 hoteleve ne mbi 190 shtete dhe ne mbi 15.000 qytete e zona te ndryshme. Gjithashtu, mund tju ofrojme edhe transferta nga Aeroporti ne Hotel dhe anasjelltas.

Na Kontaktoni Per Me Shume Info

Makina me Qera ne Shqiperi dhe ne Bote

Agimi Travel
Tek ne do te mund te beni dhe rezervime per makina me qera ne Shqiperi dhe ne gjithe Boten, nepermjet sistemeve teknologjike kontemporane ultramoderne.

Do te udhetoni diku dhe ju nevojitet makine me qera? Ne mund tju ofrojme sherbimin e rezervimit te makinave me qera ne Shqiperi dhe ne gjithe Boten me kushtet me te mira dhe me kostot me te ulta duke perdorur sisteme teknologjike kontemporane dhe moderne funksionale per agjensite turistike me te medha ne te gjithe Boten.

Na Kontaktoni Per Me Shume Info